خانه / سیاست و جامعه / سپاهلرزه و احزاب کوردی

سپاهلرزه و احزاب کوردی

ئا جوانرویی

ده ماه از آغاز سپاهلرزه های استان کرمانشاه میگذرد علی خامنه ای و سپاه چند هدف را از ایجاد این سپاهلرزه ها دنبال میکنند که هدف اصلی و نهایی کوچاندن اجباری کوردها بود بطوریکه عامل این کوچاندن نه رژیم ، بلکه طبیعت جلوه داده شود و بدین خیال هرگونه احتمال عواقب بین المللی آن نیز برطرف گردد .
در این میان شخصی مرموز با ایجاد اکانت در شبکه های مجازی نظیر تلگرام و فیسبوک اقدام به پیش بینی زلزله های بالا پنج ریشتر طی یک هفته میکند و زلزله ی مورد ادعا در همان هفته طبق پیش بینی اتفاق می افتد !
زمانیکه از این شخص پرسش میشود چگونه به چنین پیش بینی های دقیق میرسد در پاسخ از زمین شناس بودن و خاک شناس بودن خود میگوید !
در حالیکه هیچ زمین شناسی در کل دنیا چنین ادعایی نکرده است بلکه جواب بسیار ساده تر است ، سپاه با عَلَم کردن این شخص میخواهد عواقب سپاهلرزه ها را به حداقل برساند زیرا کار سپاه با ارعاب مردم منطقه نیز راه میافتد !
در اینکه این سپاهلرزه ها کار خود دارودسته علی خامنه ایست تردیدی وجود نداشت لکن نحوه ایجاد سپاهلرزه ها در ابهام بود .
افشای نحوه ایجاد سپاهلرزه ها توسط علی جوانمردی باعث شد رژیم با دستپاچگی فرماندار کرمانشاه را در تلویزیون استانی حاضر کند و این شخص چنان سخنان عجیبی به زبان آورد که دیگر جمع کردن آن برای رژیم غیر ممکن بود .
ایشان در تلویزیون با همان ادبیات خاص و منافقانه رژیم خطاب به ملت همیشه در صحنه قول داد که تا اردیبهشت 98 دیگر زلزله ای اتفاق نمی افتد و همچنین زلزله های از این به بعد از پنج و نیم ریشتر نیز تجاوز نخواهد کرد !!!
این گاف بزرگ بوضوح سپاهلرزه بودن این زلزله ها را از زبان یک مهره رژیم بخوبی عیان میکند .
امید است گروه ها ، احزاب و شخصیتهای مختلف دلسوز با ایجاد یک کمپین ، جامعه جهانی را وادار کنند نمایندگان مربوطه خود را جهت بازدید از سایت مخفی ازگله فرستاده و ابعاد این جنایت دولت ایرانی در حق ملت دردمند کورد، بیش از پیش بر همگان عیان گردد

درباره‌ی جوانرویی

Check Also

پاسخ دوم به اسپرم یک آخوند ایران

اسپرم یک آخوند ایرانی فرمایش فرمودند، چون ریشه انسان ها از ٧٠ هزار پيش (از …

جان راولز و دیدگاهش در بارەی حقوق بشر

حوسین کورد شەبستەری برای فهم حقوق بشر از نظرگاه جان راولز ما ناگزیریم از فهم …

پاسخ اول به جریان سوم

پاسخی به جریان سوم و ادعای حمایت از حکومت غیرمتمرکز نیروهای موسوم به جریان سوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *