خانه / نوشتەها / آقای ظریف: میدانید چه کسی جعلی است ؟

آقای ظریف: میدانید چه کسی جعلی است ؟

آقای جواد ظریف،

شما که تاریختان جعلی، پرچمتان دزدی ، سرود ملیتان دزدی، جغرافیایتان غصبی و اقتصادتان دزدی است، با چه رویی به شناسنامه کوردستان سربلند توهین میکنید ؟

 

پرچم دزدی

اگر بسیاری از کوروش پرستان که پرچم شیر و خورشید را پرچم ملی ایران میدانند به اصل و مبدا نشان شیروخورشید مراجعه کنند میدانند که این نشان توسط کوردها و در کرمانشاه برای اولین استفاده شدە است. لذا پرچم بعد از اینتان هم که دزدی است.

جالب است که حتی در متن توضیحی لینک نشان شیر و خورشید ذیل از مالک ، منشا و خاستگاه این  نشان که کرمانشاه ، قلب کوردستان است، اشارەای دیده نمیشود. از میان‌رودان، ایران، تازی، ترک، یهودی و مغول اسم بردە میشود ، اما از زاگرس و کوردستان نامی برده نمیشود.

لینک اطلاعات نشان شیروخورشید در ذیل قابل دسترس است.

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%DB%8C%D8%B1_%D9%88_%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8%AF

 

سرود ملی دزدی

شما در وقاحت و دزدی شهره جهانیان میباشید، شما که مذاکرەکننده ارشد آمریکا به تمام صراحت و صداقت خطاب به شما گفت که ایرانیان حقەبازی در DNA آنهاست و شما هیچ جوابی نداشتید. بله جناب وزیرالوزرا ، حقیقت اینست که پس از انتصاب آقای خامنەای به رهبری، ایشان برای ابراز ابهت و اقتدار و نشان دادن این که جمهوری اسلامی دارای رهبری جدیدی میباشد، به بنده خدایی، شاعر و آهنگساز درباری دستور فوری تغییر سرود ملی را فرمودند و بنده معذور از سر ناچاری مجبور به سرقت و دزدی از سرود ملی کشور کره جنوبی نمودند و آیا از این بزرگتر آبروریزی دیگری سراغ دارید ؟ اگر هنوز خود را به نفهمی زدەاید، لطفا به لینک زیر مراجعه فرمائید.

https://www.youtube.com/watch?v=CceXXXubvdE

اینهم لینک به مال دزدی https://www.youtube.com/watch?v=juUuck0bMII

 

درست است که کوردستان متانت دارد اما وقاحت هم خوب چیزی است.

پانوشت:

در نوشتارهای دیگری اقتصاد ، جغرافیا و تاریخ پرافتخارتان را مرور خواهیم نمود.

 

دکتر پژواک کوکبیان

آمریکا

 

 

سرچشمەها:

درمورد سرود ملی کارشناسان چه می‌گویند؟
«مانی جعفرزاده» آهنگساز و رهبر ارکستر در این خصوص به «موسیقی ما» می‌گوید: «گمان مى‌كنم اين كه بگوييم همه‌ى سرودهاىِ ملى جهان ساختارى مشابه دارند و شباهتِ دو سرودِ ايران و كره‌ى جنوبى را حسب ساختارهاى مشابه سرودهاىِ ملى جهان توجيه كنيم، حقيقت را نگفته‌ايم. راست اين است كه چرا هيچ دو سرودِ ديگرى اين اندازه شبيه نيستند؟ اما چه حاصلِ ما خواهد شد از اين حقيقت كه سرودِ ملىِ ما چندان هم ملى نيست؟ ناگزير درست‌تر است كه سكوت كنيم و اين سكوت را در لفافى از احترام به خودمان و غرورمان بپيچيم. برخى حرف‌هاى درست را درست است نگفتن.»

 

هرگونه استفاده، کپی، ارجاع و بازنشر مطالب با ذکر نام نویسنده و ماخذ مجاز می‌باشد.

Kokabian@yahoo.com'

پژواک کوکبیان دارای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شریف، MBA از کانادا، فوق لیسانس و دکترای اقتصاد تجارت جهانی و فاینانس از کلرمونت کالیفرنیا، آمریکا است

درباره‌ی پژواک کوکبیان

Kokabian@yahoo.com'
پژواک کوکبیان دارای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شریف، MBA از کانادا، فوق لیسانس و دکترای اقتصاد تجارت جهانی و فاینانس از کلرمونت کالیفرنیا، آمریکا است

Check Also

تنها یک سخن در میانه نبود: آزادی

کامران متین پاسخ تحلیلی کامران متین به واکنش‌ها به اظهارات اخیرش در برنامه “۶۰ دقیقه” …

ناسیونالیسم ایرانی و حق تعیین سرنوشت ملل ایران

کامران متین *كامران متین، دانشیار روابط بین‌الملل در دانشگاه ساسكس بریتانیاست. توضیح: این مقاله پیشتر …

بیانیه جمعی از دانشگاهیان کورد خارج کوردستان در خصوص کنگره مشاهیر کورد

بیانیه جمعی از دانشگاهیان کورد خارج از کوردستان در خصوص برگزاری کنگره مشاهیر کورد در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *